کدام شبکه اجتماعی برای کسب و کار شما مناسب تر است؟
آگوست 20, 2017
ژوئن 24, 2019

طراحی سایت ارزان ولی مناسب ، یکی از موارد اساسی به منظور موفقیت هر کسب و کار می باشد.

البته طراحی سایت به تنهایی نمی تواند راه گشای مشکلات باشداز نظر شرکت رهنما وب طراحی سایت در صورتی می تواند موفق باشد که فاکتورهای اساسی در آن رعایت گردد.

طراحی سایت ارزان رهنما وب

به طور مثال اگر طراحی سایت انجام شود ولی شما در صفحه اول گوگل پدیدار نشوید بسیاری از مشتریان خود را از دست داده اید ویا اگر طراحی به صورتی باشدکه از نظر چیدمان و کاربرپسند بودن مناسب نباشد باز هم مشکل ایجاد می شود.

به طور مثال فرض کنید وبسایتی طراحی شده که از نظر گرافیکی بسیار جذاب بوده ولی از نظر سرعت نامناسب باشد یا وبسایتی که از نظر گرافیکی عالی ولی از نظر سئو ضعیف باشد ، پس همه چیز گرافیک سایت نیست ممکنه شما برای طراحی و گرافیک هزینه زیادی خرج کنید ولی در عمل با سرعت پایین سایت مواجه  شوید.

مشکل از جایی شروع میشه که مشتری همه چیز را از دید زیبایی می بینه به طوری که هر چند زیبایی ممکنه مهم باشه ولی سئو و سرعت مناسب فاکتورهای قویتری جهت طراحی سایت محسوب می شوندالبته باید به این نکته توجه نمود که طراحی سایت تازه شروع کار محسوب میشه و تازه فعالیت شما آغاز میشه برخی از مشتریان فکر می کنند همین که سایت براشون ایجاد بشه کار تمومه ، ولی این طور نیست تازه باید فعالیت های خودتون را گسترش بدین باید تو شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت کنید ، سایت خودتون را معرفی کنید ، مطالب جدیدو غیر تکراری که واسه بیننده جذاب هست تولید کنید، محتوای مناسب ایجاد کنید و….

پس طراحی سایت ارزان به تنهایی راه گشا نیست شما بیشتر باید برای سئو و آمدن در صفحه اول گوگل هزینه کنید باید حواستون باشه که درسته که یک طراحی سایت ارزان واسه شما انجام شده ولی شما به محتوای جدید و مناسب باب سلیقه مشتری هاتون نیاز دارید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *